Гуртожиток №1

Харківського національного технічного університету сільського господарства

ім. П. Василенка, підпорядкований ННІ Технічного сервісу

 

Адміністрація гуртожитку

Комендант: Купин Михайло Юрійович


Студентська рада

Голова студради: Тепляк Денис Миколайович


Інформація про гуртожиток

Гуртожиток здано в експлуатацію в 1976 році.

Гуртожиток розраховано (по проекту) на 420 місць

Проживають близько 400 чоловік

Як театр починається з вішалки, так наш гуртожиток починається з теплого вестибюлю, в якому привітний вахтер та сумлінний черговий старанно виконують свої обов’язки, намагаючись допомогти майже чотириста проживаючим в гуртожитку.

Всі 9 поверхів гуртожитку побудовані по принципу коридорно-блочної системи : на кожному коридорі 3 блоки, у кожному блоці 4 кімнати (на 2 та 3 особи).

Приміщення гуртожитку гарно упорядковане : газ, водопровід, каналізація, холодне та гаряче водопостачання, енергопостачання.

Всі кімнати гуртожитку упорядковані необхідними меблями, кількість яких залежить від кількості проживаючих та мають можливість виходу в інтернет.

У приміщенні гуртожитку існують різні установи сфер суспільного обслуговування, культури : бібліотека, медичний центр (в тому числі ізолятор), кімнати відпочинку, спортивна зала, комп’ютерний центр, кабінет паспортиста, які покликані на допомогу та роботу з проживаючими. До речі, на території гуртожитку знаходиться стадіон (який поділений на сегменти : футбольне, регбійне поле, баскетбольний / волейбольний майданчик, легкоатлетичні снаряди), та допомагає студентам займатися спортом і тримати себе в тонусі.

Наявність у приміщенні гуртожитку санітарно-гігієнічних приміщень та місць загального користування досить суттєво допомагає проживаючим: душові кімнати, кімната гігієни для жінок, кухні (2-і на поверх), санвузол та кладова (на кожному блоці), прасувальня самообслуговування (приміщення для прання, сушіння, чистки одягу) використовуються студентами постійно та полегшують їх проживання.

Інфраструктура в районі гуртожитку представлена продуктовими магазинами, їдальнями, кафе, піцерією, підприємствами сфери побутових послуг, будинками культури, спортзалом, інтернет клубом, парком.

Гуртожиток добре забезпечений меблями, постільними комплектами та іншим інвентарем. Приміщення гуртожитку обладнано–укомплектоване, щорічно і за необхідністю ремонтується, покращується та удосконалюється.

Студентська рада постійно проводить заходи зі студентами: бесіди, змагання, конкурси, лекції-бесіди, привітання, КВК не тільки допомагають у взаємодії адміністрації гуртожитку з проживаючими, а й дозволяють проявити ініціативу та власну індивідуальність.

Наші студенти мають можливість займатися у багатьох спортивних секціях та гуртках, які можуть задовольнити смаки багатьох осіб.

Перевага даного гуртожитку перед іншими полягає перш за все у порівняно новому, теплому приміщенні (яке було здано в експлуатацію в 1976р.), постійному ремонті та удосконаленні місць загального користування, санітарно-гігієнічних приміщень та кімнат гуртожитку. Проїзд до станції метро та корпусів університету представлений великим різноманіттям транспорту загального користування, зупинка якого, до речі, знаходиться прямо навпроти гуртожитку.

Щорічно наш гуртожиток радо вітає нових «поселенців» і приймає їх у велику, дружню, студентську родину.

  

  

  

  

 

Яндекс.Метрика