15 листопада 2018 року представники приймальної комісії університету та професорсько-викладацький склад кафедри ТСТТ ННІ ТС відвідали окружний опорний заклад «Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника», на базі якого відбулася зустрічі з випускниками загальноосвітніх шкіл Борівського району.

Випускників шкіл було проінформовано з оновленими правилами «Вступної кампанії 2019» та про діяльність спілки земляцтва Борівського району ХНТУСГ, під час якої було відмічено кращих студентів університету.

 

Випускники та викладацький склад освітніх закладів району виявили зацікавленість з приводу надання можливості безкоштовно пройти тестування та оцінити свої можливості щодо подальшого складання ЗНО та отримання додаткових балів при вступі до університету. Так під час проведення зустрічі активні та цілеспрямовані випускники мали змогу пройти І тур університетської олімпіади з математики.

 

Під час проведення зустрічі представниками каф. ТСТТ подяками від ННІ ТС були відзначені директори шкіл та їх заступники, значна кількість випускників яких успішно навчаються в ХНТУСГ.

З нагоди професійного свята Дня працівників сільського господарства відбулася зустріч з представниками Борівської районної державної адміністрації та відділом освіти району.

 

Делегація університету висловлюють безмежну вдячність Борівській районній державній адміністрації (Кіяну В.О., Федченко С.В.), відділу освіти району (Бондарівській Т.Ю., Василець В.В.), дирекції опорного закладу «Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника» (Шевченко О.М.) за підтримку і організацію проведення даного заходу на найвищому професійному рівні.

 

Яндекс.Метрика