13 листопада група викладачів кафедри ТСРВ Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка у складі: Бантковського В.А., Мартиненка О.Д. і Тіхонова О.В. здійснили профорієнтаційні заходи у середніх закладах освіти та коледжі Красноградського району. Робота проводилась в ЗОШ №1, НВК №3, Наталинський НВК та Піщанський НВК, де представники нашого університету зустрілись з керівниками навчальних закладів, вчителями та учнями 11 класів.

 

  

У зустрічах взяли участь 54 учня та 12 представників шкіл. Всім учням та директорам шкіл було надано інформаційні матеріали, які були розроблені приймальною комісією університету та дирекцією ННІ ТС.

Дуже привітно зустрічали представників кафедри ТСРВ нашого університету в підшефному Красноградському аграрно-технічному коледж імені Ф.Я. Тимошенка, де на зустріч з викладачами прийшло 34 майбутніх випускника, директор коледжу – Кіяшко Валентин Миколайович, завідувач відділенням Хорешко Надія Володимирівна і викладачі відділень "Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва” та "Економіка, підприємництво та менеджмент". Приємною також була зустріч під час проведення профорієнтаційної роботи з випускником Красноградського коледжу, нині студентом 4курсу ННІ ТС – Мухортовим Сергієм.

 

 

На зустрічах з працівниками ХНТУСГ у наведених навчальних закладами було досягнуто домовленість стосовно продовження взаємокорисної профорієнтаційної роботи в дистанційній формі роботи та проведенні на весні 2019 року очних зустрічей з учнями.

 

 

Яндекс.Метрика