8-10 листопада Навчально-науковий інститут технічного сервісу у складі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка презентував свої спеціальності та освітні програми на XIV Міжнародній виставці «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018».

 

Виставка – це важлива подія у житті регіону, яка допомагає абітурієнтам  зробити свідомий вибір навчального закладу, визначитись з майбутньою професією, знайти свій шлях у житті. Цільову аудиторію представляли старшокласники шкіл, випускники ПТУ, технікумів, коледжів, які мали можливість отримати відповіді на питання від представників навчальних закладів щодо особливостей майбутнього навчання. На виставці були задіяні понад 60 учасників з України, Литви, Польщі, Словенії та Туреччини.

 

 

Викладачами було продемонстровано здобутки та досягнення кафедр, проведено інформативну профорієнтаційну роботу, приділено увагу всім зацікавленим абітурієнтам, тому сподіваємось на високі результати в наступних вступних кампаніях!

 

Яндекс.Метрика