23 жовтня у Харкові у рамках Німецького тижня в Україні пройшов ІІІ-й Україно-Німецький форум «ВЕА: Біоенергетика, енергоефективність та агробізнес 2018». Цікавими темами для обговорення стали  питання застосування альтернативних джерел енергії, енергоефективності як вектору сталого розвитку агробізнесу та ролі громад у сфері енергетики та АПК.

 

Особливою  темою цього року стала: дуальна освіта у навчальних закладах та викликала жваву дискусію. До дискусії долучилися представники ВНЗ та професійно-технічних училищ Харківщини, представники бізнесу, студенти. У обговорені проблемних питань формування дуальної освіти  в Україні взяли участь: державний експерт директорату професійної освіти при Міністерстві науки та освіти України Ю. Епіфанова, керівник ДУ «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта» Т.Д. Іщенко, менеджер проектів «Економічна співпраця в сфері енергоефективності та розвитку професійно-технічної освіти»  Є. Кралюк та ін.  

Серед учасників форуму від ХНТУСГ були: директор ННІ ТС Сайчук О.В. та  завідувач кафедри «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» Левкіна Р.В. Тему дуальної освіти активно підтримав Александер Маркус, голова правління Німецько-Української промислово-торговельної палати і зазначив, що Україна має скористається колосальним німецьким досвідом у сфері енергозбереження та розвитку дуальної освіти.

 

Яндекс.Метрика