4 – 6 жовтня Державний аграрний університет Молдови відзначав 85 річницю від дня заснування. 5 – 6 жовтня був проведений Міжнародний Науковий Сімпозіум в якому взяли участь більше 150 гостей з країн Євросоюзу, Середньої Азії, Азербайджану, України, Білорусі.

  

Факультет технічного сервісу має довгі тісні зв’язки з факультетом енергетичних засобів та автотранспорту ДАУ Молдови. Попередній декан факультету д.т.н., проф. Марьян Г.Ф. довгі роки є членом редколегії наукового «Вісника» та журналу «Технічний сервіс аграрного, лісового та транспортного комплексів». Нинішній декан проф. Володимир Горобець входить до складу оргкомітетів міжнародних конференцій. Накреслені актуальні напрямки співробітництва на найближчу перспективу між інститутом технічного сервісу ХНТУСГ ім.. П.Василенка (директор Сайчук О.В.) і факультетом енергетичних засобів та автотранспорту ДАУ Молдови (декан Володимир Горобец).

Від університету приймав участь професор факультету технічного сервісу Науменко О.А.

 

На секції «Сучасні перспективні аспекти аграрної енергетики і автотранспорту» була зроблена доповідь яка сприяла діловій активній дискусії з сервісної політики в сільськогосподарській галузі після радянських країн.

Була оформлена угода про співпрацю, яку підписали ректори обох університетів.

Яндекс.Метрика