3-4 жовтня на базі Львівського будинку учених відбулася щорічна конференція для керівників господарств, представників компаній-дистрибуторів, фермерів та сервісних інженерів “Свинокомплекс-2018. Фактори відтворення”, організаторами якої виступили AGP Group та журнал The Ukrainian Farmer.

 

Від ХНТУСГ ім. П. Василенка у якості спікерів участь у конференції прийняли: канд. с.-г. наук, доцент каф. ТСТТ Нагорний Сергій, який виступив із доповіддю “Вплив тривалості першої лактації свиноматок на їх подальшу довічну продуктивність”, та канд. с.-г. наук, доцент каф. ТСТТ Палій Андрій із доповіддю “Данський погляд на свинарство. Порівняння з Українськими реаліями”.

Під час конференції від імені ректора ХНТУСГ Нанки О.В. редакції журналу The Ukrainian Farmer за багаторічну плідну співпрацю була вручена подяка.

 

Конференція проходила у дружній та предметній обстановці, із безліччю зустрічей з передовими виробниками обладнання та супутніх товарів для свинарства, а також професорсько-викладацьким складом найавторитетніших ВУЗів України.

В рамках візиту до м. Львів, також, відбулася зустріч з ректором Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького професором Стибелем Володимиром Володимировичем, на якій були обговорені плани співпраці з науково-педагогічної роботи.

 

За подальшого перебування у Львові представниками університету Нагорним С. та Палієм А. була прийнята участь у міжнародній науково-практичній конференції “Актуальні проблеми сучасної біології, тваринництва та ветеринарної медицини”, яка проходила на базі Інституту біології НААН.

Палій Андрій та Нагорний Сергій висловлюють глибоку вдячність керівництву ХНТУСГ за сприяння та надану можливість відвідати зазначені заходи, а також редакційному відділу журналу The Ukrainian Farmer за організацію конференції на найвищому рівні, представлену можливість участі, за публікацію результатів науково-практичної діяльності на сторінках свого авторитетного видання!

 Більше інформації за посиланням: http://www.agrotimes.net/foto/album/konferenciya-svinokompleks-2018--m-lviv--zhovten-2018-roku

 

 

Яндекс.Метрика