24–25 квітня 2018 р. в нашому університеті відбувся заключний етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Обладнання лісового комплексу», яка проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України.

Студентську олімпіаду відкрили проректор з науково-педагогічної роботи Алфьоров О.І., директор навчально-наукового інституту Технічного сервісу ХНТУСГ Сайчук О.В. і завідувач кафедри деревооброблювальних технологій та системотехніки лісового комплексу ХНТУСГ Суска А.А.

Студенти змагались у трьох турах. Перший тур – комп'ютерне тестування з загальнотехнічних і спеціальних дисциплін. Другий тур – письмове вирішення комплексного завдання, що вимагало пророблення його конструкторських, технологічних та експлуатаційних аспектів. У заключному турі були заслухані доповіді студентів про результати науково-дослідних робіт.

 

Призерами олімпіади стали

1-е місце: Тригуба І.М. (НЛТУ);

2-е місце: П’ятигорець Є.С. (ХНТУСГ), Хуторна І.В. (ХНУПС);

3-е місце: Чайка О.О. (ЛНТУ), Тиховод М.А. (ТДАТУ).

Серед студентів коледжів і технікумів переможцями стали: Ковальчук В.В. (КЛТК), Семенов Б.Є. (ЧБЛК), Демидчук П.В. (ХДППК).

Призерам олімпіади були вручені дипломи і пам'ятні сувеніри, виготовлені студентами ХНТУСГ. Журі також особливо відзначило студентів БДТУ Бараненко П.О. та Юдицького О.Ю.

Бажаємо успіхів учасникам олімпіади та керівникам студентських команд!

 

Електронна адреса для відгуків, зауважень та пропозицій учасників Олімпіади щодо її проведення (протягом квітня-травня 2018 року): Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

   

   

   

Яндекс.Метрика