16 квітня 2018 року в навчально-науковому інституті технічного сервісу  (аудиторія 204 лабораторного корпусу по пр. Московський, 45) відбулася зустріч студентів 4-го та 5-го курсів з провідним фахівцем з профорієнтації і відділу активної підтримки безробітних Харківського міського центру зайнятості Постовною Наталією Олександрівною.

Основне питання сьогодення для наших випускників – це працевлаштування за набутою спеціальністю в університеті.

         Представлені презентаційні матеріали та активний творчий діалог студентів з провідним фахівцемміського центру зайнятості дали відповіді на наступні питання, як скласти своє резюме, викласти його на сайтах роботодавців та соціальних мережах, щоб керівники були зацікавлені в подальшій співпраці (стажуванні, працевлаштуванні) з вами.

         Зустріч пройшла в активній формі. На багаточисленні запитання студенти отримали конкретні відповіді. Бажаючі були запрошені в міський центр зайнятості на безкоштовні тренінги та майстер-класи провідних фахівцівХарківського міського центру зайнятості та роботодавців.

         У заході крім студентів старших курсівприйняли участь відповідальний за практику в ННІ ТС доцент Сиромятніков П.С., заступник директора з навчально- виховної робитик.т.н., доцент Романченко В.М., старший куратор к.т.н., доцент Гончаренко О.О. (викладачі кафедри технологічних систем ремонтного виробництва).

 

Яндекс.Метрика