23 листопада 2017 року, в головному корпусі Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка відбулося щорічне спортивне свято - Олімпійський урок, аналогу якому немає в жодному аграрному ВНЗ України.

 Засновниками та організаторами заходу є: кафедра фізичного виховання і спорту, комітет у справах молоді і спорту та Олімпійський комітет України.

 Сучасний світ відрізняється нестабільністю: політичні амбіції, економічна криза - все це обумовлює найчастіше непередбачувані наслідки. Олімпійські ігри спочатку були проектом миру та сталого розвитку. Вам, звичайно, відомо, що в Древній Греції в період проведення Олімпійських ігор припинялися війни. Політика співпраці, увага країн одна до одної і сьогодні є пріоритетом для олімпійської сім'ї.

 Для спорта нет границ и расстояний!
Понятен он народам всей Земли,
Он всей планеты нашей достоянье!
Спорт дарит счастье дружбы и любви!

  

  

 Відкривав урочисте свято проректор з науково-педагогічної роботи, к.т.н., доцент Алфьоров Олексій Ігорович. Почесними гостями, кожен з яких мав змогу привітати учасників уроку, були: Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, відповідальний секретар Харківського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України - Христоєв Віктор Анатолійович; Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, голова обласної ради «Колос» - Снопок Віталій Феодосійович; майстер спорту міжнародного класу, учасниця Олімпійських ігор в Афінах 2004 року - Рижкова Олександра Юріївна; майстер спорту міжнародного класу, учасниця Олімпійських ігор Сеул 1988 року і Сідней 2000 року по настільному тенісу - Ковтун Олена Валеріївна; Заслужений майстер спорту, восьмикратний чемпіон Параолімпійських ігор - Пекін 2008 рік - 4 золота і 1 бронза, Лондон 2012 рік - 3 золота і 1 бронза, Ріо 2016 рік - 1 золото та 2 бронзи, 20-ти кратний рекордсмен світу з плавання - Веракса Максим Олександрович; Заслужений Майстер спорту України, п'ятиразовий чемпіон Параолімпійських ігор -5 золота і 3 срібла Ріо -2016 рік - Кріпак Максим Сергійович; Заслужений майстер спорту України з греко-римської боротьби, учасник Олімпійських ігор Ріо 2016 року, призер чемпіонату Європи 2017 р багаторазовий переможець і призер міжнародних та Всеукраїнських змагань, студент ННІ ПХВ - Тимченко Дмитро; майстер спорту України з греко-римської боротьби, чемпіон світу 2016 року, бронзовий призер першості Європи 2016 2017 р.р., багаторазовий переможець і призер міжнародних змагань, чемпіонату і Кубка України, студента інституту переробних і харчових виробництв Фільчаков Ярослав.

  

  

 Також з привітальним словом до учасників уроку звернулися: зав. кафедри фізичного виховання і спорту, заслужений тренер України, професор Гринь Леонід Васильович та голова комітету у справах молоді і спорту, завідувач кафедри ЮНЕСКО, доктор філософії Моісєєва Наталія Іванівна.

 Потім відбулося урочисте нагородження співробітників ХНТУСГ за вагомий внесок у розвиток спорту нашого університету та пропаганду здорового способу життя, а також студентів – переможців різноманітних спортивних змагань та конкурсів різних рівнів. Усіх гостей вітали творчі колективи та учасники художньої самодіяльності нашого університету.

 В ході свята відбулась традиційна вікторина з питань історії спорту та Олімпійського руху зокрема, в якій учасники уроку проявили неабиякі зацікавленість та обізнаність.

 Бажаємо подальшого спортивного натхнення нашим спортсменами задля досягнення всіх вершин Олімпу!

  

 Студенти ННІ ТС також були нагорождені почесними грамотами. Було відмічено спортивну команду "Тех-Ас" з регбі, та футбольну команду технічного сервісу. Кожного учасника команд нагородили почесними грамотами та медалями.

 

 

 

Яндекс.Метрика