Екскурсія на виставку Lisderevmash-2017

Вже традиційними стали поїздки викладачів кафедри деревооброблювальних технологій та системотехніки лісового комплексу і студентів відповідних спеціальностей в Київ на виставку Lisderevmash. Символічно, що провідна виставка у галузі деревообробки та лісового господарства традиційно відбувається на початку нового навчального року.

 

Розпочинаючи вивчення нових дисциплін, студенти мають нагоду заздалегідь ознайомитись з функціональними можливостями та особливостями конструкції машин та верстатів.

          

Зазначимо, що термін «виставка», що передусім асоціюється зі статичною експозицією, не надто влучно передає суть заходу, оскільки значна частина обладнання демонструвалась в роботі.

           

Багато з наших студентів, що побували на виставці, щойно розпочали навчання в ХНТУСГ. Для них виставка – це нагода пересвідчитись в високому технологічному рівні обладнання галузі, де поєднуються точна механіка та комп’ютерне керування. Особливо запам’ятались оброблювальні центри з числовим програмним управлянням та верстати для лазерної обробки деревини.

            

Дуже пізнавальною була й експозиція машин для роботи в лісі. Студенти не лише оглянули лісозаготівельно-транспортну машину, а й спробували працювати на ній. Звісно, як і всі початківці, перший досвід керування доволі складною машиною вони здобули на мультимедійному тренажері.

             

На зворотному шляху до Харкова всі жваво обговорювали плани весняних поїздок, серед яких, зокрема, участь у заходах з сертифікації лісів та експедиція з дерев’яного домобудування.

             

Яндекс.Метрика