14.09.2017,відбулася ознайомча екскурсія до вищезазначеної станції,у якій прийняли участь студенті 1 ЛГ,3ЛГ,1 ТДО,3ТДО. 

                                              

 

 Відвідування цього науково-дослідного осередку стало вже традицією:ще по дорозі до колишнього Данилівського лісгоспу викладачі ділилися спогадами про минулі відвідування, зустрічі з працівниками про шефську допомогу,яку надавали наші студенти лісгоспу. Щорічно цією організацією створюється близько 30 га лісових культур, серед яких є цінні породи,такі як: горіх чорний, ялина звичайна, сосна кримська, липа дрібно-листна, клен гостролистий та ін.

  

 На селекційно-насінневому комплексі щорічно вирощуються двісті тисяч сіянців стандартних порід та близько п’ятнадцяти тисяч штук посадкового матеріалу більш як 30 видів декоративних порід.

  

 Ось і зараз студентів зустрів директор дендропарку Мостепанюк Ю.А. Співробітниками лісгоспу був показаний садивний матеріал хвойних та листвяних порід,а саме: горіху-волоського,сосен,ялин,ялиць,різних видів ялівців та туй,а також листвяних порід. Дуже вразила студентів магонія падуболистна, яка змінує своє забарвлення на протязі року 3 рази. Екскурсоводами було відмічено,що садивний матеріал вирощується в умовах максимально наближених до природних,вже адаптованих,тому такий матеріал характеризується підвищеною стійкістю до хвороб та шкідників.

  

 Студенти з цікавістю оглянули територію дендропарку,в якому знаходиться більше двохсот найменувань рослин. А наприкінці нашої мандрівки-екскурсії на викладачів та студентів очікувала смачна польова каша з м’ясом!

  

 Приємно було відмітити, що студенти вже йдучи на зупинку маршрутки, щоб їхати у Харків, жваво обговорювали ліс, чудову сонячну погоду і серед них усіх, представників різних курсів і спеціальностей, начеб було розлита одна думка: «Як гарно,що ми тут! Ми-усі разом! Ми-одна кафедра. Одна сім’я!».

 Хочеться висловити слова подяки працівникам лісгоспу за чудову зустріч та приємні враження!

Яндекс.Метрика