19-21 квітня на базі Центральноукраїнського національного технічного університету пройшла Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі», в якій вже шостий рік поспіль приймла участь команда від ХНТУСГ.

Під керівництвом доцента Кравцова А.Г. та викладача Біляєвої О.С. було сформовано студентську команду під назвою «КОЛЕСА», у склад якої увійшли студенти навчально-наукового інституту технічного сервісу кафедри Транспортних технологій і логістики:

Фенько Єлизавета Олександрівна -22ТТ

Славгородська Каріна Юріївна - 22ТТ

Монастирська Лілія Євгеніївна - 33ТТпр

Олімпіада проходила в ІІ етапи

62 студентів з 12 ВНЗ України змагались за перемогу у двох турах:

1) Вирішення задач;

2) Тестування з дисциплін.

Студентка Славгородська Каріна здобула ІІ місце у Всеукраїнській студентській олімпіада зі спеціальності «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі» та друге місце в конкурсі наукових доповідей.

Фенько Єлизавета посіла друге місце в конкурсі наукових доповідей та отримала грамоту за участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі».

В конкурсі наукових доповідей І місце отримала студентка Монастирська Лілія, а також була нагороджена грамотою за участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі».

  

  

Яндекс.Метрика