6-7 квітня в ННІ ТС відбувся ХІІІ Міжнародний форум «МОЛОДЬ І СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ТЕХНІКА В ХХI СТОЛІТТІ», в рамках якого на базі кафедри ТРАНСПОРТНИХ ТЕХНОЛОГІЙ І ЛОГІСТИКИ працювали дві секції: «Колісні та гусеничні транспортні засоби та транспортні технології в АПК» та «Використання паливо-мастильних матеріалів в умовах заощадження енергетичних ресурсів».

Модераторами секцій виступили професор Войтов В.А. та доцент Кравцов А.Г. Роботу секції «Колісні та гусеничні транспортні засоби та транспортні технології в АПК» розпочав професор Горяїнов О.М. з доповіддю на тему «Перспективи застосування імітаційних ділових ігор в начальному процесі спеціальності «Транспортні технології» (на прикладі «The Fresh Connection»)». З доповідями також виступили студентки 2 та 3 курсів спеціальності транспортні технології. Монастирська Лілія виступила з доповіддю на тему «Вибір зернозбирального та транспортного комплексу із використанням логістичного підходу». Славгородська Каріна зробила доповідь на тему «Вибір раціональної системи перевезень сільськогосподарських культур на прикладі СТОВ «КОЛОС 2000». Фенько Єлизавета доповідалась на тему «Підвищення ефективності перевезень газованих напоїв рухомим складом ТОВ «ПК Альянс».

В роботі секцій прийняли участь студенти 2, 3, 4 та 5 курсів. Також в роботі секції взяла участь представник ЛНАУ, кандидат економічних наук Науменко І.В.

В роботі секції «Використання паливо-мастильних матеріалів в умовах заощадження енергетичних ресурсів» взяли участь студенти 4 курсу ННІ ТС: Кудрявцев Олександр доповідав про «Вплив мастильних матерілів на зносостійкість трібосистем»; Сергій Ручка – «Аналіз використання нетрадиційних мастильних матеріалів», Сергій Каліш доповів про «Требования к моторным маслам для использования в двухтактных двигателях» і Олександр Туєв висвітлив перспективну тематику «Рослинні олії в якості мастильних матеріалів».

  

 

Яндекс.Метрика