13 березня у головному корпусі ХНТУСГ по вулиці Алчевських, 44 відбулася зустріч студентів ННІ механотроніки та систем менеджменту та ННІ технічного сервісу з представниками провідної агропромислової компанії KERNEL. Експортуючи щорічно близько 7 мільйонів тон сільськогосподарської продукції, Кернел є найбільшим постачальником соняшникової олії і шроту на міжнародний ринок, а також одним з найбільших експортерів зернових.
Відкрив зустріч перший проректор, д.т.н., професор Лисиченко Микола Леонідович.

Менеджер освітнього проекту компанії Кернел Олена Талаєва, презентувала студентам корпоративну програму «Кернел шанс», яка забезпечує адаптацію та розвиток молодих спеціалістів після закінчення вищого навчального закладу для роботи в компанії. Компанія входить в ТОП-5 найтехнологічніших агрохолдингів у світі (є постійним лідером найпрестижніших світових та українських рейтингів - Forbes, Фокус, Агроеліта). Кернел є також лідером з інновацій і сучасних технологій – використовується тільки найновіша техніка, яка імпортується в Україну. В компанії працює близько 14,5 тисяч спеціалістів, а Директором напрямку можна стати в 25 років.

На зустрічі було обговорено можливість участі у програмі студентів 4-5 курсів, які після її проходження отримують гарантоване робоче місце в одній з найбільших агропромислових компаній України з перспективою подальшого розвитку, отримують новітні практичні і теоретичні знання у сфері агробізнесу та переробки сільськогосподарської продукції, забезпечуються повним соціальним пакетом. Питання до спікера ставили студенти та заступник директора ННІ ТС Марченко Михайло Валентинович.

На завершення координатор зустрічі директор ННІ механотроніки та систем менеджменту Власовець Віталій Михайлович виступив з побажанням до студентів використати свій унікальний шанс, ті можливості які дає сьогодення для самореалізації, а також подякував спікера за корисні поради.

  

Яндекс.Метрика