Науково - методична конференція з машинобудування та матеріалообробки «Сучасні аспекти інженерної освіти» Міністерства освіти і науки України

16-17 жовтня на базі НТУ «ХПІ» при безпосередній організації директора навчально-наукового інституту технічного сервісу ХНТУСГ ім.П. Василенка академіка ІАН України Науменко О.А. була проведена Науково-методичний Комітет з машинобудування та матеріалообробки «Сучасні аспекти інженерної освіти» Міністерства освіти і науки України в рамках якої відбувся XXI Міжнародний науково - технічний семінар «Високі технології: тенденції розвитку» Інтерпартнер - 2013. 

 

 

 

 

Організатори та учасники конференції

 

Співголовами заходу виступили: голова Науково-методичної комісії «Сучасні аспекти інженерної освіти» МОН України д.т.н., професор Н.І. Бобирь, академік Національної академії наук України , д.т.н., професор Н.В. Новіков, ректор НТУ «ХПІ», д.т.н., професор Л.Л. Товажнянський. До складу постійного програмного комітету семінару входили вчені з Великобританії, Німеччини, Греції, Росії та України.

У рамках пленарного засідання Н.І. Бобирь привітав присутніх від імені всього колективу МОН, а також виступив з ґрунтовною оцінкою якості інженерно-освітніх програм підготовки фахівців України та Європи для сучасного машинобудування.

 

 

 

Робота програмного комітету. Виступає ректор НТУ «ХПІ»,

д.т.н., професор Л.Л. Товажнянський

 

 

 

Доповідає голова Науково-методичної комісії «Сучасні аспекти інженерної освіти» МОН України, д.т.н., професор Н.І. Бобирь

 

На пленарному засіданні з доповідями також виступили: Л.Л.Товажнянський : «Технологічна складова енергозбереження » ; професор Університету Штутгарта Е.Весткемпер: «Про єдину технологічну платформу Європи» ; Герой України, Президент науково-виробничої корпорації «ФЕД» , к.т.н, професор А.А. Жданов: «Технологічне забезпечення новітніх виробів в авіаційній галузі»; професор Афінського національного технічного університету А. Мамаліс: «Нанотехнології в машинобудуванні»; головний інженер ВАТ «Турбоатом» Г.І. Іщенко: «Удосконалення технології виготовлення великогабаритних виробів в енергетичній галузі».

 

 

 

Виступ професора Університету Штутгарта Е.Весткемпера

  

Виступ професора Афінського національного технічного університету А. Мамаліса

 

В рамках проведення конференції була надана можливість учасникам відвідати флагмани машинобудування Слобожанщини - провідні високотехнологічні підприємства: ВАТ «Турбоатом» та науково-виробничу корпорацію «ФЕД».

 

 

 

Ознайомлення з модернізованим в Німеччині обладнанням механічного цеху великогабаритних виробів ВАТ «Турбоатом»

 

Інноваційні розробки в літакобудуванні науково-виробничої корпорації «ФЕД»

 

На заключному засіданні виступив колектив ансамблю пісні і танцю «Берегиня» ХНТУСГ ім.П. Василенка під керівництвом Кухаренко А.Л., який з всією щирістю, глибокою душевністю продемонстрував надвисокий рівень майстерності студентів нашого університету. Голова Науково-методичної комісії Н.І.Бобирь щиро подякував керівництво ХНТУСГ ім.П.Василенка та весь колектив за високий рівень організації заходу, а також висловив сподівання, що представлені проекти в науці, освіті та сфері інновацій будуть надалі успішно реалізовані на виробництві в машинобудуванні

Яндекс.Метрика