27 листопада н.р. представники Приймальної комісії університету та професорсько-викладацького складу кафедри ТСТТ ННІ ТС відвідали Борівський район, де провели профорієнтаційну роботу з учнями випускних класів ЗОШ району. Зокрема, представники нашого університету побували в окружному опорному закладі Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Героя Радянського Союзу В.С. Колісника,  де зустрілися з учнями випускних класів та учителями. 

 

Випускників шкіл було проінформовано про особливості вступної кампанії 2020 року  та про діяльність спілки земляцтва Борівського району, яка створена  в ХНТУСГ. Також старшокласники стали учасниками  I туру Всеукраїнської олімпіади з математики та фізики і отримали відповідні сертифікати.

Зустріч викликала зацікавленість  у випускників, їхніх батьків  та вчителів, в результаті чого  на дистанційну форму підготовки  до ЗНО були зареєстровані  всі бажаючі учні та навіть окремі вчителі. Загалом зустріч пройшла  в конструктивному руслі і збагатила новою інформацією як майбутніх випускників, так і  викладачів університету. 

Крім того, представники ХНТУСГ зустрілися з головою Борівської районної державної адміністрації Віталієм Кіяном і подякували йому  за сприяння у проведенні профорієнтаційної роботи в районі та обговорили плани подальшої співпраці.  Профорієнтаційна робота триває і в інших районах Харківської області.

       

Яндекс.Метрика