13 листопада співробітники кафедри сільськогосподарських машин проф. Пастухов В.І. та доц. Козій О.Б. спільно із співробітниками Приймальної комісії університету доцентами Скофенком С.М., Калібердою Л.М. та Зотовою О.С., а також Ольховським Д. провели профорієнтаційний захід та семінар для випускників навчальних закладів Краснокутщини. В організації та проведення цієї зустрічі    посприяв відділ освіти Краснокутської райдержадміністрації.

 

 

Захід проходив на базі  гімназії №1 сел. Краснокутськ і в ньому взяли участь близько 150 осіб. Вони із зацікавленістю вислухали повідомлення проф. Пастухова В.І. та доц.  Козія О.Б. про нові спеціальності нашого університету, про можливість проходження практик та стажувань за кордоном, а також інформацію відповідального секретаря Приймальної комісії доц. Скофенка С.М. про особливості вступної кампанії 2020 року.

 

Випускники шкіл взяли участь у першому турі олімпіади з фізики та математики, яку провели доцент кафедри математики Зотова О.С. та доцент кафедри фізики Каліберда Л.М. Багато учнів і  учасників семінару виявили бажання взяти участь у Дні відкритих дверей університету, який відбудеться 23 листопада.

 

Профорієнтаційну роботу проводять і співробітники  кафедри «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності». Нещодавно доцент цієї кафедри Коломієць Н. О.  відвідала кілька навчальних закладів у Дергачівському районі, де провела зустрічі із ліцеїстами  та вчителями. Зокрема, вона побувала у Малоданилівському  ліцеї, Дергачівському ліцеї № 1 та Дергачівському ліцеї № 2. Під час спілкування з ліцеїстами та вчителями Коломієць Н.О.  наголосила на важливості майбутнього вибору професії школярам 11-х класів. Крім того, детально проінформувала про можливості та перспективи навчання в ХНТУСГ імені Петра Василенка, зокрема, за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльності». Насамкінець, Наталія Олександрівна запросила школярів взяти участь у Дні відкритих дверей ХНТУСГ та повідомила про можливість підготовки до ЗНО на базі нашого університету.

 

 

Яндекс.Метрика