23 жовтня 2019 р. на базі Печенізького ліцею ім. Г. Семирадського був проведений спільний профорієнтаційний захід, в якому професорсько-викладацький склад кафедри технології матеріалів – зав. кафедрою проф., д.т.н. Трішевський Олег Ігорович. та доцент, к.т.н. Романюк Світлана Павлівна, представники приймальної комісії університету  - відповідальний секретар, к.т.н. доцент Скофенко Сергій Миколайович, фахівець Слинько Надія Віталіївна,а також к.т.н., доцент кафедри фізики Каліберда Любов Мстиславівна та ст.викл. кафедри вищої математики Зотова Ольга Сергіївна мали змогу поспілкуватися з учнями 10-11 класів середніх навчальних закладів Печенізького району, а саме: Печенізького та Мартівського ліцеїв, Артемівського НВК.

Викладачі розповіли учням про Університет, його історію та здобутки, структурний склад ХНТУСГ, напрямки підготовки та спеціальності, які вони можуть отримати, навчаючись в Університеті, умови навчання на підготовчих курсах.

  

Доцент Скофенко Сергій Миколайович ознайомив з оновленими Умовами вступу у 2020 році.

 

Доцент Каліберда Л.М. та Зотова О.С. надали інформацію стосовно підготовки та особливостей успішного складання ЗНО з математики та фізики.

Усі випускники були запрошені відвідати Дні відкритих дверей для докладного ознайомлення з умовами навчання та проживання у гуртожитках.

Випускники виявили велику зацікавленість щодо інформації відносно вступу до нашого Університету.

З директорами навчальних закладів району досягнута домовленість про підписання двосторонніх договорів "Про творчу співпрацю в галузі освіти".

Яндекс.Метрика