16 травня 2019 року на базі кафедри технологічних систем ремонтного виробництва (ТСРВ) ННІ ТС Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни по предметній компетенції “Нанотехнології та матеріалознавство у машинобудуванні”.

 

Захід відбувся відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 року №1313 про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2018-2019 навчального року та згідно статті 54 Закону України "Про вищу освіту", статті 39 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів у вищих навчальних закладах, науково-методичного забезпечення системи вищої освіти.

У ІІ-му етапі олімпіади, що проводилась на базі кафедри технологічних систем ремонтного виробництва, брали участь студенти провідних фахових закладів вищої освіти Миколаєва, Запоріжжя, Хмельницького, Полтави, Кропивницького, Луганська, Маріуполя, Мелітополя, Києва та Харкова.

Фахові змагання олімпіади проводились за двома турами, які включали комп’ютерне тестування та творче розв’язання письмового профільного завдання.

Після завершення двох турів змагань журі визнало абсолютним переможцем олімпіади з навчальної дисципліни по предметній компетенції «Нанотехнології та матеріалознавство у машинобудуванні» студентку  Краєвську Жанну Владиславівну (Харківський національний технічний університет «ХПІ»), друге місце посів студент Захаров Андрій Вадимович (Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка),  третє місце було присуджено студенту Голофосту Максиму Сергійовичу (Сумський державний університет).

 

  

У перерві між I-им та II-им турами олімпіади її учасники мали можливість поспілкуватися з викладачами Навчально-наукового інституту технічного сервісу, а також ознайомитись з науково-практичними досягненнями та методичними розробками кафедри технологічних систем ремонтного виробництва.

Наприкінці олімпіади учасники висловили свою подяку її організаторам, і в першу чергу, ректору ХНТУСГ ім. П.Василенка Нанці О.В., директору ННІ ТС Сайчуку О.В., завідувачу кафедри ТСРВ Сідашенку О.І., науково-педагогічним працівникам кафедри технологічних систем ремонтного виробництва Скобло Т.С., Лузану С.О., Тіхонову О.В., Гончаренку О.О., Мартиненку О.Д., Автухову А.К., Романченку В.М., Сиромятнікову П.С., Бантковському В.А., Колпаченко Н.М., Маніло В.Л. та іншим за якісну організацію фахових змагань, гостинність, турботу та приємне, корисне спілкування.

Що до переможців студентської олімпіади то слід зазначити, що здобутий ними успіх – це перше фахове визнання, та важлива рекомендація для подальшої професійної кар’єри.

   

Яндекс.Метрика