У третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки, встановлений Указом Президента від 14.02.1997 № 145/97. Цьогоріч він припадає на 18 травня.

До цього свята кафедрою підприємництва, торгівлі та біржової діяльності було оголошено «Місяць науки», який передбачає ряд заходів, присвячених Дню науки.

 

Розпочала Місяць науки 18 квітня 2019 року інтелектуальна гра «ІНТЕЛЕКТ-БАТЛ». Учасниками гри стали студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» всіх курсів, які об’єдналися в три команди. Дружня та весела атмосфера сформувалася одразу завдяки креативним назвам команд: «Побєда/Перемога», «Дефіцит» та «Хіщніци+Денис». Команду з лінгвістично-позитивною назвою «Побєда/Перемога» очолив студент другого курсу Храмов Кирило, команду з дещо економічно-песимістичною назвою очолив студент п’ятого курсу Токар Максим, а команду з найбільш інтригуючою назвою «Хіщніци+Денис» (яка спочатку складалася із самих дівчат і називалася «Хіщніци», а потім зазнала змін у складі, адже з’явився Денис, який трохи запізнився) очолила студентка п’ятого курсу Череватенко Галина.

Гра проходила в три етапи: І етап – #що?де?коли?, ІІ етап – #кросворд, ІІІ етап – #бізнес-ідея. Питання для І етапу та питання у кросворді ІІ етапу були сформовані за напрямом «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Оцінювали гру команд співробітники кафедри: голова журі – Левкіна Руслана Володимирівна, члени журі – Коломієць Наталія Опанасівна, Петренко Анна Віталіївна, Бічевін Максим Вікторович та Ряснянська Альона Миколаївна. Найбільше з конкурсів журі сподобався ІІІ етап, який передбачав формування бізнес-ідеї на основі наданих матеріалів, якими стали картинки з дитячих книг. Студенти проявили неабияку креативність, кмітливість та розум. Справжні підприємці!

У номінації за «Практичну значущість бізнес-ідеї» перемогла команда Храмова Кирила «Побєда/Перемога», до складу якої увійшли Луцька Вероніка, Кривошеєв Владислав, Коваленко Катерина, Максименко Владислав, Тимченко Володимир. Номінацію «Креативність ідеї» заслужено отримали «Хіщніци+Денис» (Келеберда Вікторія, Кобцева Поліна, Літвіненко Валерія, Якименко Альбіна + Миргород Денис) на чолі з Череватенко Галиною. А перемогу, за оцінками журі, отримала команда хоч і з економічно-песимістичною назвою, проте виграшною «Дефіцит» (team-лідер Токар Максим): Гребеневич Анастасія, Лазарюк Вероніка, Попова Юлія, Ткаченко Ірина.

Вітаємо переможців!!!

Чекаємо наступних заходів! Як сказала завідувач кафедри Левкіна Руслана Володимирівна «Інтрига зберігається!».

        

Яндекс.Метрика