У Львівському національному аграрному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка природокористування»

17-19 квітня 2019 р. згідно з наказом Міністерства освіти і науки  України № 1313 від 28.11.2018 р.  у Львівському національному аграрному університеті проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка природокористування». Участь в олімпіаді взяли студенти з 21 закладу вищої освіти України.

 

Урочисте відкриття відбулося в залі засідань Вченої ради університету. З вітальним словом виступили проректор з наукової роботи університету, доцент І.Б. Яців, декан економічного факультету, в.о. професора Я.С. Янишин та завідувач кафедри економіки професор Г.В. Черевко.

Студенти-учасники олімпіади продемонстрували високий рівень теоретичної і практичної підготовки з дисципліни «Економіка природокористування». Провівши детальний аналіз конкурсних робіт з практичного конкурсу та результатів теоретичного туру, журі визначило переможців олімпіади.

Дипломом третього ступеня нагороджено студента Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка Артема Воронцова.

   

Яндекс.Метрика