29 березня 2019 року у навчально-науковому інституті технічного сервісу Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка відбулася Міжнародна наукова сесія «Інноваційні проекти в галузі технічного сервісу машин»

 

Навчально-науковий інститут технічного сервісу у складі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка вже не вперше проводить конференцію, метою якої є пошук найбільш ефективних шляхів забезпечення інноваційних проектів в галузі технічного сервісу машин. Кожен рік на конференції висвітлюються узагальнення вітчизняного та закордонного досвіду з дослідження, розроблення й впровадження конкурентоспроможних, ресурсозберігаючих проектів (технологій, способів реновації, створення нових матеріалів та технічних засобів) для інноваційного розвитку технічного сервісу машин АПК і визначення пріоритетних напрямків подальших досліджень.

В роботі конференції приймають участь представники 32 організацій. Серед них: Польща, Білорусь, Німеччина, наукові установи академії наук заклади вищої освіти та виробничники України. Для участі в конференції було представлено 156 доповідей. Подали заявки на участь: 36 докторів наук, 96 кандидатів наук, 30 аспірантів та 11 інженерів.

З 9-00 до 10-00 проводилася реєстрація учасників, а з 10 години почалося пленарне засідання.

Відкрив та привітав учасників Конференції заступник директора ННІ ТС, к.т.н., доцент кафедри технологічних систем ремонтного виробництва Романченко Володимир Миколайович, який побажав навчально-науковому інституту технічного сервісу, як організатору даного заходу, процвітати та залишатися передовим в питаннях технічного сервісу, розвиваючи свою наукову школу, представники якої вже відомі навіть за кордоном.

  

Яндекс.Метрика