27 березня 2019 року у Краснокутському районному будинку культури відбулася творча зустріч з народною актрисою України, актрисою театру та кіно, найвідомішою жінкою сучасної України, героєм України – Адою Роговцевою.

 

Талановита Ада Миколаївна розповіла про своє дивовижне та довге життя, свій акторський шлях, про демонструвала свій дивовижний талант, неоцінний вклад у розвиток української культури, який вона  відтворила у вигляді не великих сценок зі свого акторського багажу, найвідоміших ролей на прикладі  Варшавської мелодії, Соломон та інші,  продемонструвала уривки кадрів із фільму та особистого сімейного архіву. З легкістю розповідала про своє сімейне життя, про онуків та правнуків.  А також познайомила Ада Миколаївна зі своєю донькою Катериною Костянтинівною Степанковою, яка є також українською акторко та режисером.

На цій дивовижній зустрічі були присутні голова Краснокутської районної державної адміністрації Олексій Олександрович Белоцький, депутат Харківської обласної ради  Микола Борисович Пушкарь, голови сільських та селищних рад Краснокутського району, представники Краснокутської районної ради та Краснокутської селищної ради, жителі Краснокутського району, а також представника кафедри «Підприємництва, торгівля та біржова діяльність» асистента, здобувача Котко Яна  Миколаївна.

Ада Миколаївна своєю відвертістю та почуттям гумору завоювала серця прихильників та жителів Краснокутського району. Подарувала на згадку спільні фото та автографи. Свій подарунок отримала  кафедра «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» фото з автографом.  

          

Яндекс.Метрика