19 грудня 2019 року представники  виробника сільськогосподарської техніки для обробки ґрунту, посіву та захисту рослин німецького підприємства «LEMКEN» заключили договір з ХНТУСГ про надання спеціалізованої сільськогосподарської  техніки для практичного навчання наших студентів. Мета договору сприяння майбутньому працевлаштуванню студентів в «ДП ЛЕМКЕН-Україна». Техніка буде знаходитися на території однієї з будівель університету. До речі, особливо приємно зауважити що представниками від німецького виробництва є випускники нашого університету, які з 2017 року  успішно працюють в галузі сільськогосподарської техніки. Це регіональний представник східної України «ДП ЛЕМКЕН-Україна», Сергій  Мінченко (2010 рік закінчення ХНТУСГ)  і сервісний інженер Дмитро Войтенко «ДП ЛЕМКЕН-Україна» (2015 рік закінчення ХНТУСГ).  Випускники, спілкуючись у відділі медіакомунікацій, з теплотою і вдячністю згадують роки навчання в ALMA MATER.

 

Подробнее...

20 грудня 2019 р. ректор ХНТУСГ Олександр Володимирович Нанка вручив почесну нагороду медаль «За заслуги перед ХНТУСГ»  випускнику 1993 року заслуженому працівнику сільського господарства України, доктору сільськогосподарських наук, директору ПП «Агро-Новоселівка 2009» Олександру Івановичу Коліснику. Також були нагороджені  Почесними грамотами за активну співпрацю та впровадження новітніх наукових досягнень у спеціалізованому м’ясному скотарстві  в ПП «Агро-Новоселівка 2009», Нововодолазького району Харківської області професор  Олександр Артемович Науменко та доцент кафедри технічних систем і технологій тваринництва ім. Б.П. Шабельника Сергій Анатолійович Нагорний .

 

Подробнее...

З 16 грудня по 17 грудня 2019 року пройшов захист кваліфікаційних робіт студентів денної форми навчання за другим (магістерським) рівнем вищої освіти зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

 

Подробнее...

27 листопада н.р. представники Приймальної комісії університету та професорсько-викладацького складу кафедри ТСТТ ННІ ТС відвідали Борівський район, де провели профорієнтаційну роботу з учнями випускних класів ЗОШ району. Зокрема, представники нашого університету побували в окружному опорному закладі Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. Героя Радянського Союзу В.С. Колісника,  де зустрілися з учнями випускних класів та учителями. 

 

Подробнее...

26 листопада в ХНТУСГ пройшов традиційний турнір з бадмінтону на кубок первинної профспілкової організації університету. Цього разу змагалися чоловічі та жіночі команди, які представляли співробітники університету. Змагання проходили у напруженій, але дружній  боротьбі, за результатами якої були визначені кращі бадмінтоністи і бадмінтоністки.

 

Подробнее...

28 листопада ц.р. в актовій залі університету (вул. Алчевських, 44) пройде Всеукраїнський Олімпійський урок, організований кафедрою фізичної культури та спорту. Як повідомив завідувач цією кафедрою Леонід Васильович Грінь, під час Уроку відбудеться демонстрація фільму про відродження в Україні олімпійського руху, спортивна вікторина, виступи учасників Олімпійських ігор та інші цікаві заходи. 

Початок Уроку о 14:00. Запрошуємо всіх бажаючих.

13 листопада співробітники кафедри сільськогосподарських машин проф. Пастухов В.І. та доц. Козій О.Б. спільно із співробітниками Приймальної комісії університету доцентами Скофенком С.М., Калібердою Л.М. та Зотовою О.С., а також Ольховським Д. провели профорієнтаційний захід та семінар для випускників навчальних закладів Краснокутщини. В організації та проведення цієї зустрічі    посприяв відділ освіти Краснокутської райдержадміністрації.

 

Подробнее...

23 жовтня 2019 р. на базі Печенізького ліцею ім. Г. Семирадського був проведений спільний профорієнтаційний захід, в якому професорсько-викладацький склад кафедри технології матеріалів – зав. кафедрою проф., д.т.н. Трішевський Олег Ігорович. та доцент, к.т.н. Романюк Світлана Павлівна, представники приймальної комісії університету  - відповідальний секретар, к.т.н. доцент Скофенко Сергій Миколайович, фахівець Слинько Надія Віталіївна,а також к.т.н., доцент кафедри фізики Каліберда Любов Мстиславівна та ст.викл. кафедри вищої математики Зотова Ольга Сергіївна мали змогу поспілкуватися з учнями 10-11 класів середніх навчальних закладів Печенізького району, а саме: Печенізького та Мартівського ліцеїв, Артемівського НВК.

Викладачі розповіли учням про Університет, його історію та здобутки, структурний склад ХНТУСГ, напрямки підготовки та спеціальності, які вони можуть отримати, навчаючись в Університеті, умови навчання на підготовчих курсах.

  

Подробнее...

Колектив співробітників навчально-наукового інституту технічного сервісу, профспілкова організація іституту, дирекція, студентська рада та все студентство ННІ щиро вітають наших студентів які здобули важливі для нас перемоги у змаганнях в рамках студентської спартакіади ХНТУСГ імені Петра Василенка 2019!

 

Подробнее...

17.10.2019  на території біля корпусу навчально-наукового інституту технічного сервісу відбулася студентська акція за чистоту довкілля. В ній прийняли участь студенти різних курсів навчання. Гарна погода та приємний настрій допомогли прибрати територію прилеглу до корпусу від опалого листя та підвищити командний дух наших студентів! 

 

Подробнее...

Щорічно з нагоди свята Покрови, Дня українського козацтва та Дня захисника України в нашому університеті проходять змагання серед студентських команд із стрільби з пневматичних гвинтівок. Цього разу такі змагання пройшли 15 жовтня в тирі спортивно-стрілецького комплексу «Сафарі», де 6 команд змагалися між собою за Кубок первинної профспілкової організації університету. 

 

Подробнее...

Кафедра мовної підготовки запрошує студентів ХНТУСГ на заняття з розмовної англійської мови ( для цього бажано  мати хоча б базові навички з англійської мови). Заняття будуть безкоштовними і проходитимуть на кафедрі мовної підготовки в аудиторії № 316 щовівторка на непарних тижнях. Початок занять о 14.30.

11.10.2019 р. – студенти І курсу ННІ ТС Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка прослухали лекцію на тему патріотичного виховання молоді. Перед ними виступив представник спілки воїнів що пройшли війну в Афганістані. Він розповів студентству як важливо пам’ятати та цінувати жертви на які пішли ті люди, що пройшли ту війну. А також повідав про основні аспекти патріотичного ставлення до Батьківщини.

 

Подробнее...

Напередодні Дня Козацтва студенти навчально-наукового інституту технічного сервісу відвідали Козачу гору, що знаходиться в с. Коропове, Зміївського району Харківської області. Екскурсію організовувала доцент кафедри ТСРВ Колпаченко Н.М. за підтримки профспілкового комітету співробітників та студентів ХНТУСГ.

  

Подробнее...

7.10.2019 року відбулися вибори голови студентського комітету ННІ ТС. Із значною перевагою премогла студентка 2-го курсу Луцька Вероніка! Вітаємо із перемогою та бажаємо натхнення, наснаги і великих успіхів у навчанні та  культурно-суспільному житті університету та ННІ ТС!

Подробнее...

3 жовтня в Навчально-науковому інституті технічного сервісу відбулася конференція членів студентської ради, старост академічних груп і студентів щодо затвердження кандидатів з числа студентів що до внесення в бюлетені для голосування по обранню голови студентського комітету ННІ ТС. Старости академічних груп охарактеризували своїх кандидатів. Одноголосно було прийнято рішення внести до бюлетенів для голосування студентку 2-го курсу Луцьку Вероніку та студента 4-го курсу Волковського Олександра. Наступним кроком будуть, безпосередньо, вибори голови студентського комітету, що відбудуться в понеділок 7-го жовтня. Запрошуємо всіх студентів зробити свій вибір!

 

Подробнее...

20 вересня 2019 року на чолі з ректором ХНТУСГ Нанкою О. В. та директором навчально-наукового інституту технічного сервісу Сайчуком О. В., викладачі та студенти ННІ ТС відвідали V щорічну акцію «МИСТЕЦТВО ОБ’ЄДНУЄ МОЛОДЬ».

 

Подробнее...

Літо у студентів групи 23 ПТ спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» розпочалося з навчальної літньої практики. В період з 17 червня по 5 липня 2019 року студенти разом з керівником практики Котко Яною Миколаївною відвідували підприємства, знайомилися з їх торгівельною діяльністю та основами підприємницької діяльності. Серед найцікавіших з відвіданих підприємств виявилися: магазин товарів для тварин «ZooLand» (вул. Деревянко, 17-в); кав’ярня «Львівська Майстерня шоколаду» (вул. Квітки-Основ’яненко, 12); магазин зброї та товарів для мисливства «Єгерь» (вул. Полтавський шлях, 23/25).

  

Подробнее...

Яндекс.Метрика