Плани розвитку Харківської області є абсолютно реалістичними!

Минулого тижня в Палаці студентів НЮР ім. Я. Мудрого відбулося засідання Ради розвитку Харківської області, в якій взяли участь голова ХОДА Світлична Ю.О., прем'єр-міністр Гройсман В.Б., представники районів Харківщини, керівники ОТГ, промислових підприємств, вишів тощо. Серед учасників були ректор ХНТУСГ Нанка О.В., Левкіна Р.В., Котко Я.М. Під час засідання голова ХОДА Юлія Світлична та керівники об’єднаних громад регіону розповіли про результати роботи та подальші плани розвитку Харківщини.

Подробнее...

Шановні колеги!

Повідомляємо, що відповідно наказу Міністерства освіти і науки України від 28.11.2018 року №1313 про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2018-2019 роки, ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни по фаховій компетентності “Ремонт машин” відбудеться на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка 3-5 квітня 2018 року (3 квітня день заїзду). Другий тур Всеукраїнської студентської олімпіади буде проводитись в один день. За виключенням тих учасників які не можуть приїхати та виїхати в день проведення.

Подробнее...

9 березня у Харкові відзначили 205-ю річницю з народження Тараса Шевченка. Біля пам’ятника Кобзарю відбулося покладанні квітів. Захід зібрав жителів міста, представників громадських організацій, обласної та міської влади, серед яких були: перший заступник голови облдержадміністрації Марк Беккер, заступники керівника області Михайло Черняк, Євген Шахненко і Анатолій Бабічев.

До учасників святкового заходу долучилося керівництво, співробітники, студенти, аспіранти та молоді вчені Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, зокрема і представники ННІ ТС.

 

Подробнее...

Управління інноваційних та іміджевих проектів Харківської міської ради 15 лютого 2019 року проводила конференцію «Start-up Khariv» Харківському національному університеті ім. В .Н. Каразина, в якій брали участь більше ніж 100 чоловік, включаючи студентів другого курсу Харківського національного університету сільського господарства ім. Петра Василенка з кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, Храмов Кирило Костянтинович і Якименко Альбіна Іванівна, а також аспірант Бічевин Максим Вікторович. На даному заході були присутні представники влади, міста, освіти і бізнесу. На порядку денному, було ознайомлення з проектом харківської міської ради про розробку стратегій після 2020 року. Вислухавши всіх доповідачів, особливо виділилася ідея про створення в місті Харкові ко-воркінгового центру з проведення щорічного ярмарок стартапів, на якому представники вищих навчальних закладів, а також різні новатори зможуть представляти свої розробки.

 

 

 

 

 

 

 

Подробнее...

20-22 листопада на кафедрах ННІ технічного сервісу: «Технологічних систем ремонтного виробництва», «Надійності, міцності та технічного сервісу машин імені В.Я. Аніловича» і «Технологічних систем та технологій тваринництва імені Б.П. Шабельника» працювала експертна комісія з метою проведення акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напрямку підготовки 6.050503 «Машинобудування» у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка.

 

Подробнее...

20 лютого розпочала роботу експертна комісія з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напрямку підготовки 6.050503 «Машинобудування» у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка.

Голова експертної комісії – Кравець .С.В.

Член експертної комісії – Петренко Д.І.

Експерти зустрілися з ректором Нанкою О.В.,  та директором ННІ технічного сервісу Сайчуком О. В. з якими було обговорено та розроблено план майбутньої співпраці підчас роботи комісії з чергової акредитації. Після чого експерти приступили до своїх обов’язків з проведення експертизи відповідно до Наказу Міністерства освіти та науки України №122-л від 01.02.2019 року.

 

Подробнее...

У межах заходу Дня відкритих дверей у ХНТУСГ, викладачами кафедри надійності, міцності та технічного сервісу машин ім. В.Я. Аніловича ННІ ТС були проведені профорієнтаційні заходи в навчальних закладах м. Харкова. Доценти кафедри: Блезнюк О.В., Шкрегаль О.М. та Каденко В.С. відвідали гімназії: №12 і №43 та ЗОШ: №25 і №139.

 

Подробнее...

Початок нового семестру для студентів університету розпочався з надзвичайної події! 

За підтримки Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради в рамках проекту „International Open Doors” студенти університету та викладачі кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ННІ технічного сервісу відвідали Почесне консульство Франції. Під час візиту учасники не лише мали змогу познайомитися із Сергієм Політучим та дізнатися про діяльність Почесного консула, що пов’язана із співробітництвом України і Франції в культурній, економічній, науковій сферах, але й подискутували на різні теми.  

Висловлюємо щиру подяку Почесному консульству Франції за цікаву зустріч!

 

 

У зв’язку з призначенням стипендії на II семестр 2018/2019 навчального року для її своєчасного отримання необхідно терміново оформити стипендіальні картки ПриватБанку.

Якщо така картка вже відкрита, але певний час по ній не було руху коштів, треба перевірити її підключення під стипендіальний проект ХНТУСГ (код ОКПО 00493741). Для цього необхідно звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку.

При собі мати паспорт та ідентифікаційний код.

Здійснилося! Тепер вони - магістри, причому, які закінчили не просто заклад вищої освіти, а Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка! Радіючи такій щасливій події, випускники в одночасно із сумом усвідомлювали, що роки навчання безповоротно минули - і це був найчудовіший час в їхньому житті.

 

Подробнее...

12 грудня відбувся семінар « Інтернаціоналізація бізнесу та торгівельні суперечки» в рамках реалізації проекту «Абетка експортера – 2018».

Метою заходу було:

◄ підвищення рівня обізнаності щодо правил та процедур виходу товарів на ринки держав світу;

◄ презентація успішних кейсів експорту товарів до Вірменії – країни – лідера за темпами росту експорту товарів Харківщини за підсумками 9 місяців 2018 року.

Учасники: представники бізнес-асоціацій, власники компаній експортерів, керівники підприємств, що зацікавлені в розширені ділового співробітництва, а також активна молодь Харківщини.

  

Подробнее...

6 грудня за участі заступника директора навчально-наукового інституту технічного сервісу Романченко В.М. були проведені профорієнтаційні заходи у Вовчанському технікумі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

У свою чергу професор кафедри технологічних систем ремонтного виробництва Тіхонов О.В. прочитав лекцію на тему: «Інноваційні технології у ремонтному виробництві».

На лекції були присутні студенти 4 курсу, викладачі технічних дисциплін та адміністрація технікуму в кількості 40 чоловік та 3 викладачів. 14 студентів технікуму виявили бажання поступити до університету.

4 грудня за підтримки голови Харківської районної державної адміністрації – Раїни Юрія Івановича, до речі випускника ХІМЕСГу, колишнього працівника кафедри ремонту машин, та при участі працівників ХНТУСГ у складі - доцента кафедри ТСРВ Мартиненка О.Д., представників приймальної комісії – замісника відповідального секретаря приймальної комісії – доцента Міленіна А.М., провідного фахівця доцента - Рідного Р.В. та доцента кафедри математики – Сичової Т.О. здійснили профорієнтаційні заходи у середніх закладах освіти Покотилівського усередка.

У роботі профорієнтаційного семінару взяли участь вчителі та майбутні випускники Покотилівського ліцею «Промінь», Покотилівської ЗОШ№ 2, Височанської ЗОШ, Бабаївської ЗОШ №1 та Зеленогайської ЗОШ.

У зустрічах взяли участь понад 110 учнів шкіл та 12 представників шкіл.

З вступним словом та привітанням виступив відповідальний за захід - доцент кафедри ТСРВ Мартиненко О.Д.

 

Подробнее...

6 грудня 2018 року в університеті відбувся конкурс Бізнес – планів серед студентів спеціальності 076 «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності». Свої розробки презентували студенти 1 та 3 курсів. Захід розпочався привітальними словами директора ННІ ТС Сайчука О.В., який наголосив на тому, що бізнес-планування є невід’ємною складовою сучасного економічного життя і побажав успіху конкурсантам.

 

Подробнее...

Яндекс.Метрика