23 жовтня 2019 р. на базі Печенізького ліцею ім. Г. Семирадського був проведений спільний профорієнтаційний захід, в якому професорсько-викладацький склад кафедри технології матеріалів – зав. кафедрою проф., д.т.н. Трішевський Олег Ігорович. та доцент, к.т.н. Романюк Світлана Павлівна, представники приймальної комісії університету  - відповідальний секретар, к.т.н. доцент Скофенко Сергій Миколайович, фахівець Слинько Надія Віталіївна,а також к.т.н., доцент кафедри фізики Каліберда Любов Мстиславівна та ст.викл. кафедри вищої математики Зотова Ольга Сергіївна мали змогу поспілкуватися з учнями 10-11 класів середніх навчальних закладів Печенізького району, а саме: Печенізького та Мартівського ліцеїв, Артемівського НВК.

Викладачі розповіли учням про Університет, його історію та здобутки, структурний склад ХНТУСГ, напрямки підготовки та спеціальності, які вони можуть отримати, навчаючись в Університеті, умови навчання на підготовчих курсах.

  

Подробнее...

Колектив співробітників навчально-наукового інституту технічного сервісу, профспілкова організація іституту, дирекція, студентська рада та все студентство ННІ щиро вітають наших студентів які здобули важливі для нас перемоги у змаганнях в рамках студентської спартакіади ХНТУСГ імені Петра Василенка 2019!

 

Подробнее...

17.10.2019  на території біля корпусу навчально-наукового інституту технічного сервісу відбулася студентська акція за чистоту довкілля. В ній прийняли участь студенти різних курсів навчання. Гарна погода та приємний настрій допомогли прибрати територію прилеглу до корпусу від опалого листя та підвищити командний дух наших студентів! 

 

Подробнее...

22 жовтня 2019 року, з 13.00 до 15.00, в лабораторному корпусі ХНТУСГ (пр. Московський 45, аудиторія 412) відбудеться презентація і реєстрація на участь у програмах міжнародних стажувань студентів і випускників на 2020 рік.

 Запрошуємо студентів і випускників аграрних, інженерних, технологічних і будівельних спеціальностей. Більшість програм спрямовано на підвищення професійної кваліфікації та набуття практичного досвіду.

 Під час заходу будуть запропоновані програми стажування в таких країнах: Фінляндія, Болгарія, Канада, Німеччина, Швеція, Швейцарія, Нова Зеландія, США, Австралія, Норвегія, Англія.

 Є програми для різного рівня володіння іноземною мовою.

Щорічно з нагоди свята Покрови, Дня українського козацтва та Дня захисника України в нашому університеті проходять змагання серед студентських команд із стрільби з пневматичних гвинтівок. Цього разу такі змагання пройшли 15 жовтня в тирі спортивно-стрілецького комплексу «Сафарі», де 6 команд змагалися між собою за Кубок первинної профспілкової організації університету. 

 

Подробнее...

Кафедра мовної підготовки запрошує студентів ХНТУСГ на заняття з розмовної англійської мови ( для цього бажано  мати хоча б базові навички з англійської мови). Заняття будуть безкоштовними і проходитимуть на кафедрі мовної підготовки в аудиторії № 316 щовівторка на непарних тижнях. Початок занять о 14.30.

11.10.2019 р. – студенти І курсу ННІ ТС Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка прослухали лекцію на тему патріотичного виховання молоді. Перед ними виступив представник спілки воїнів що пройшли війну в Афганістані. Він розповів студентству як важливо пам’ятати та цінувати жертви на які пішли ті люди, що пройшли ту війну. А також повідав про основні аспекти патріотичного ставлення до Батьківщини.

 

Подробнее...

Напередодні Дня Козацтва студенти навчально-наукового інституту технічного сервісу відвідали Козачу гору, що знаходиться в с. Коропове, Зміївського району Харківської області. Екскурсію організовувала доцент кафедри ТСРВ Колпаченко Н.М. за підтримки профспілкового комітету співробітників та студентів ХНТУСГ.

  

Подробнее...

7.10.2019 року відбулися вибори голови студентського комітету ННІ ТС. Із значною перевагою премогла студентка 2-го курсу Луцька Вероніка! Вітаємо із перемогою та бажаємо натхнення, наснаги і великих успіхів у навчанні та  культурно-суспільному житті університету та ННІ ТС!

Подробнее...

3 жовтня в Навчально-науковому інституті технічного сервісу відбулася конференція членів студентської ради, старост академічних груп і студентів щодо затвердження кандидатів з числа студентів що до внесення в бюлетені для голосування по обранню голови студентського комітету ННІ ТС. Старости академічних груп охарактеризували своїх кандидатів. Одноголосно було прийнято рішення внести до бюлетенів для голосування студентку 2-го курсу Луцьку Вероніку та студента 4-го курсу Волковського Олександра. Наступним кроком будуть, безпосередньо, вибори голови студентського комітету, що відбудуться в понеділок 7-го жовтня. Запрошуємо всіх студентів зробити свій вибір!

 

Подробнее...

20 вересня 2019 року на чолі з ректором ХНТУСГ Нанкою О. В. та директором навчально-наукового інституту технічного сервісу Сайчуком О. В., викладачі та студенти ННІ ТС відвідали V щорічну акцію «МИСТЕЦТВО ОБ’ЄДНУЄ МОЛОДЬ».

 

Подробнее...

Літо у студентів групи 23 ПТ спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» розпочалося з навчальної літньої практики. В період з 17 червня по 5 липня 2019 року студенти разом з керівником практики Котко Яною Миколаївною відвідували підприємства, знайомилися з їх торгівельною діяльністю та основами підприємницької діяльності. Серед найцікавіших з відвіданих підприємств виявилися: магазин товарів для тварин «ZooLand» (вул. Деревянко, 17-в); кав’ярня «Львівська Майстерня шоколаду» (вул. Квітки-Основ’яненко, 12); магазин зброї та товарів для мисливства «Єгерь» (вул. Полтавський шлях, 23/25).

  

Подробнее...

Кафедра агротехнології та екології на чолі з професором Любимовою Ніною Олександрівною організувала для студентів предметну екскурсію в найкращі музеї міста Харкова: Державний Музей природи Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та Анатомічний музей при кафедрі анатомії та фізіології людини. Фахівці найвищого рівня фахово і цікаво розповіли з демонстрацією унікальних експонатів на теми, передбачені освітніми програмами. Такий вид навчання сприяє найкращому розумінню та сприйняттю інформації. Обидві екскурсії дуже сподобалися ментально і емоційно.

В заході приймали участь студенти груп 25ЕК, 35ЕК, 26АТ, 13ПТ, 48ПТ, а також студенти груп 33ПТ, 33ПТпр разом з їх куратором Ряснянською А.М.

Одним з головних завдань вищого навчального закладу є виховання морально, психічно і фізично здорової молоді. В рамках культурної діяльності 2 вересня студенти групи 21 ТС разом з куратором Романюк С.П.  розпочали новий навчальній рік з позитивних емоцій. Вони відвідали регіональний ландшафтний «Фельдман Екопарк».

 

Подробнее...

До уваги студентів ННІ ТС!

 

Виплати стипендій в університеті відбуваються:

-         академічна стипендія та кошти на харчування для дітей-сиріт виплачуються 23 числа кожного місяця;

-         соціальна стипендія студентам-пільговикам   виплачується в кінці кожного місяця

 

Бухгалтерія університету

20.06.2019 року в Навчально-науковому інституті технічного сервісу відбулась  зустріч з провідним фахівцем з профорієнтації Харківського міського центру зайнятості відділу профорієнтації Поставною Наталією Олександрівною та студентами 4-го курсу на тему «Працевлаштування  випускників: особливості, питання  та відповіді».

Подробнее...

30 травня 2019 року студент ННІ технічного сервісу Токар Максим став призером Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «076 – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», що проходив у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського. Конкурсна комісія розглянула 42 студентських наукових робіт, 53 авторів, що надійшли з 22 закладів вищої освіти. Участь у конкурсі прийняли студенти з України, Польщі, Литви, Білорусії, Туркменістану, Словаччини. На підсумковій конференції виступило 20 студентів із 23 закладів вищої освіти.

Подробнее...

Яндекс.Метрика