23 травня в головному корпусі відбулося відкриття фотовиставки «Образи людського спілкування», ініційованої кафедрою ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін. Захід відвідали Помазан Аліна Петрівна, начальник управління у справах сім’ї та молоді, заступник директора Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради та Сухорукова Наталія Андріївна, головний спеціаліст відділу науки, вищої та професійної освіти управління науки і освіти Департаменту науки і освіти ХОДА.

З привітальним словом до присутніх звернувся ректор університету Нанка О.В., який наголосив на важливості цієї фотовиставки та продовженні роботи з висвітлення історії університету.

Фотовиставка була присвячена Дню матері та Міжнародному дню сім’ї. За участь у підготовці виставки навчально-науковий інститут технічного сервісу як один з найактивніших учасників отримав грамоту!

Подробнее...

17-18 травня 2018 року в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка в шістнадцятий раз відбулась міжнародна науково-практична конференція «Проблеми надійності машин», присвячена пам’яті академіка Аніловича Веніаміна Яковича.

Подробнее...

17 травня в Харкові відбулася Вишиванкова хода, в якій взяли участь близько 700 городян, гостей міста, а також студенти, викладачі та представники дирекції навчально-наукового інституту технічного сервісу Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Довідка. Всесвітній день вишиванки відзначається щорічно в третій четвер травня. Ідея свята народилася в Чернівцях 12 років тому. У 2010 році до акції приєдналися і інші міста України. З тих пір свято стало не тільки загальноукраїнським,а й міжнародним.

 

Подробнее...

Вітаємо гравців команди ТЕХ-А-С Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка  з другим місцем, отриманим у Харківських обласних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя» серед студентів ВНЗ 3-4 рівня акредитації з регбі-7:

Фоменка Дениса, Мягкоголова Івана, Шеблікіна Олексія, Гранкіна Артема, Омельяненко Олександра, Самойлова Микиту, Вельму Сергія, Підлісного Антона, Зубченка Дмитра, Золотоверха Андрія, Корнієнка Ростислава, Турпетка Дениса, Бережного Володимира.

Змагання відбувалися 15 та 16 травня на стадіоні УІПА. У змаганнях брали участь 6 закладів вищої освіти: НТУ «ХПІ», ХНАДУ, УІПА, ХГАФК, ХНУГХ і ХНТУСГ. Перше місце зайняла команда ХПІ, третє - ХНАДУ.

 

Подробнее...

Сьогодні, 8 травня, напередодні Дня Перемоги, відбулося урочисте покладання квітів на Меморіалі Слави в Лісопарку. У заході взяли участь ветерани Другої світової війни і локальних війн, учасники АТО, волонтери, представники громадськості, органів державної влади, місцевого самоврядування, установ вищої освіти міста, серед яких був і Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка. До складу делегації від нашого ВНЗ увійшли також представники дирекції, студентської ради та студентства ННІ ТС.

 

Подробнее...

Вітаємо команду Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка з настільного тенісу з успішним виступом на Всеукраїнських спортивних іграх серед студентів. А особливо вітає ННІ ТС в особі дирекції, студентського парламенту, викладачів та студентів свого представника нашої команди - Малєєва Нікіту група 11 ТС!

БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ ПЕРЕМОГ!!!

 

27 квітня 2018року представники кафедри технологічних систем ремонтного виробництва провели профорієнтаційну роботу в Куп’янському автотранспортному коледжі.

Було проведено роз’яснювальну роботу серед випускників двох спеціальностей. Серед майбутніх випускників близько п’ятнадцяти чоловік побажали вступити до нашого закладу.

Подробнее...

25‑26 квітня 2018 р. на базі Харківського національного технічного

університету сільського господарства  імені Петра Василенка 

відбувся семінар “Сучасне інноваційне технічне обладнання тваринницьких ферм і методики викладання дисциплін” для завідувачів кафедр (провідних викладачів) з технічного забезпечення тваринницької галузі за підтримки міністерства освіти і науки України та державної установи «Науково‑методичний центр 

інформаційно‑аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта».

В семінарі прийняли участь представники Департаменту агропромислового розвитку ХОДА, ВНЗ,науково-дослідні установи та провідні фірми виробники сучасного технологічного 

обладнання для тваринництва.

Подробнее...

19 квітня на базі Центральноукраїнського національного технічного університету пройшла Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності  «Транспортні технології та засоби в агропромисловому комплексі», а також ХІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Підвищення надійності машин і обладнання».

Подробнее...

У Дніпропетровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна пройшов  II тур Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю 275 «Транспортні технології (за видами транспорту)». В олімпіаді взяли участь студенти з 13 університетів  України.

Подробнее...

Сьогодні, 21 квітня, відбувся День відкритих дверей у Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. Петра Василенка. Участь у заході взяли учнів шкіл, технікумів та коледжів міста Харкова і області.

Відкрив захід та привітав гостей, а в майбутньому абітурієнтів ХНТУСГ, ректор Олександр Нанка.

Університет вже на протязі багатьох десятиліть тримає найвищу планку - постійно розвивається, йде в ногу з часом.

 

Подробнее...

19 квітня в актовій залі Харківського національного технічного університету сільського господарства  ім. П.Василенка пройшла феєрична конкурсна шоу-програма «Студент року - 2018», у створенні якої допомагав весь творчий колектив навчального закладу.

Програма заходу була досить складною, і вибрати кращу з представниць інститутів амбітних і, гідних Олімпу дівчат, було неймовірно складно. Тим більше, що кожна учасниця наполегливо прагнула до перемоги і виклалась на всі сто відсотків.

 

Подробнее...

20.04.2018 р. студенти 31ТС та 32ТС груп навчально-наукового інституту технічного сервісу  прийняли активну участь в прибиранні закріпленої території навколо навчальних корпусів за адресою

пр. Московський, 45. Робота проводилась під керівництвом кураторів кафедри технологічних систем ремонтного виробництва доцентів Сиромятнікова П.С. та

Гончаренко О.О.

Подробнее...

Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції "Інноваційні розробки студентів та молодих вчених в галузі технічного сервісу машин"

 

Еще статьи...

  1. Чемпіонат України з Регбі-15
  2. Вітаємо переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Матеріалознавство"
  3. СПІВПРАЦЯ ННІ ТС З МІСЬКИМ ЦЕНТРОМ ЗАЙНЯТОСТІ ПО ПРОФЕСЙНОМУ СПРЯМУВАННЮ ТА ПРАЦЕВЛАШТУВАННЮ МАЙБУТНІХ ІНЖЕНЕРІВ
  4. Вітаємо наших переможців!!!!!
  5. ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)».
  6. Підсумки проведення Всеукраїнської студентської олімпіади з фахової компетентності «Ремонт машин»
  7. Студентський семінар до Міжнародного дня лісів
  8. Міжнародний форум молоді «МОЛОДЬ І СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ТЕХНІКА у ХХI СТОРІЧЧІ»
  9. КОНЦЕРТ - ХІТИ МИНУЛОГО СТОРІЧЧЯ!
  10. ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ "ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ (МАШИНИ АГРАРНО-ЛІСОВОГО ТА ТРАНСПОРТНОГО КОМПЛЕКСІВ)"
Яндекс.Метрика