Турнір проходив 22 та 23 травня на одеському стадіоні «Спартак». Дев'ять команд із дев'яти регіонів України протягом двох днів визначали найсильнішу студентську команду нашої країни.

На першому етапі збірні дев'яти областей були розділені на три групи, переможці яких, а також одна найкраща друга команда, продовжили боротьбу за трофей. Інші - розіграли місця з 5-го по 9-е.

Подробнее...

16 травня 2019 року на базі кафедри технологічних систем ремонтного виробництва (ТСРВ) ННІ ТС Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни по предметній компетенції “Нанотехнології та матеріалознавство у машинобудуванні”.

 

Подробнее...

Щовесни відбуваються спортивні змагання серед студентів Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка. Ось і цей рік не став виключним. Минулого тижня відбулися фінальні змагання XXI Спартакіади ХНТУСГ.

Протягом усього року наші студенти брали участь у різноманітних спортивних змаганнях. Завдяки підрахункам балів визначається найатлетичніший навчально-науковий інститут.

  

 

Подробнее...

17 травня на базі ПСП «Родіна», Дворічанського району, Харківської області відбувся національний «День ферми», який відвідали представники кафедри ТСТТ ННІ ТС Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

 

Подробнее...

16 травня, у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка відбулась низка святкових заходів із нагоди Дня вишиванки. Під час великої перерви, на ґанку біля корпусу (вул. Алчевских, 44) усі присутні мали змогу поринути у чарівний світ українського колориту та різнобарв’я.

Розпочалось свято із вітальної промови ректора ХНТУСГ Олександра Нанки, який зазначив, що дуже приємно, коли велика українська родина збирається разом на свята.

 

Подробнее...

16 травня   у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка відбудеться низка святкових заходів з нагоди Дня вишиванки.

Подробнее...

Зверніть увагу, що є можливість за половину вартості контракту заочної форми навчання отримати паралельно ще один диплом магістра зі спеціальності 076 - Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

7 травня, біля корпусу за адресою Московський проспект 45, ХНТУСГ ім. П. Василенка відбулося урочисте покладання квітів співробітниками та студентами навчально-наукового інституту технічного сервісу Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка до меморіалу воїнам, що загинули під час визволення Харкова в роки Другої світової війни.

  

Подробнее...

Доцент кафедри технологічних систем ремонтного виробництва Сиромятніков Петро Степанович приняв участь у роботі VII Міжнародній науково-практичній конференції «МЕНЕДЖМЕНТ ТА МАРКЕТИНГ У СКЛАДІ СУЧАСНОЇ ЕКОНОМІКИ, НАУКИ, ОСВІТИ, ПРАКТИКИ» 21 березня 2019 р., м. Харків, НФУ та презентував наукову роботу «Ключові завдання щодо організації ефективної логістичної діяльності на виробничих підприємствах». За результатами роботи конференції  робота включена до збірника наукових робіт та отримано сертифікат учасника.

24квітня 2019 року студенти спеціальності «»Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» разом з викладачами кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Гіржевою О.М., Хлопоніною-Гнатенко О.І. та Ряснянською А.М. відвідали фабрику Philip Morris International.

 

Подробнее...

У третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки – День науки, встановлений Указом Президента від 14.02.1997 № 145/97. Цьогоріч він припадає на 18 травня.

До цього свята кафедрою підприємництва, торгівлі та біржової діяльності було оголошено «Місяць науки», який передбачає ряд заходів, присвячених Дню науки.

 

Подробнее...

У Львівському національному аграрному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка природокористування»

17-19 квітня 2019 р. згідно з наказом Міністерства освіти і науки  України № 1313 від 28.11.2018 р.  у Львівському національному аграрному університеті проведено II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка природокористування». Участь в олімпіаді взяли студенти з 21 закладу вищої освіти України.

 

Подробнее...

18 квітня 2019 року відбулась дуже ярка та цікава подія - Biznes-battl між командами.   На батлі були студенти с 1 по 5 курс, викладачі кафедри та дирекція ТС.

 

Подробнее...

Нещодавно пройшли змагання з бадмінтону за Кубок профкому Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка. За почесне звання переможця змагалися студенти 5 навчально-наукових інститутів та факультет навчального закладу.

За результатами гри перше місце посіли студенти ННІ ЕКТ, друге - ННІ ТС, а бронзовими призерами стали - представники факультету ТСЛ.

Призерів змагань відзначили грамотами та медалями, а команді переможців

вручили кубок.

Подробнее...

18 квітня на базі кафедри експлуатації та ремонту машин Центральноукраїнського національного технічного університету проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Відновлення та підвищення зносостійкості деталей і конструкцій» (галузь знань «Механічна інженерія», спеціальність 132 «Матеріалознавство»), а також Міжнародна науково-практична конференція «Підвищення надійності машин і обладнання. Increase of Machine and Equipment Reliability».

  

Подробнее...

17-19 квітня цього року, відповідно до наказу Міністерства освіти i науки України від 28.11.2018 року №1313 “Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019навчальному році”, ІІ етап всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Агроінженерія» спеціалізації «Механізація сільського господарства» проходив у Вінницькому національному аграрному університеті.

Подробнее...

Еще статьи...

  1. Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузі знань "Галузеве машинобудування"
  2. ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА БІОІНЖЕНЕРІЯ»
  3. Реєстрація участі в міжнародних практиках і стажуваннях студентів на 2019 рік
  4. ПЕРЕМОГА КОМАНДИ «ТЕХ-А-С»!!!
  5. ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Економіка сільського господарства та АПК»
  6. ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Зварювання»
  7. ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ “ПРОЦЕСИ, МАШИНИ ТА ОБЛАДНАННЯ АГРОПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ” та “МАШИНИ ТА ОБЛАДНАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА”
  8. Перемога на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність»!
  9. СУББОТНИК ГУРТОЖИТКУ ННІ ТС!
  10. ПРОВЕДЕННЯ ПЕРВИННОЇ АКРЕДИТАЦІЙНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ " БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ " ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 192 " БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ "
Яндекс.Метрика