У зв’язку з призначенням стипендії на II семестр 2018/2019 навчального року для її своєчасного отримання необхідно терміново оформити стипендіальні картки ПриватБанку.

Якщо така картка вже відкрита, але певний час по ній не було руху коштів, треба перевірити її підключення під стипендіальний проект ХНТУСГ (код ОКПО 00493741). Для цього необхідно звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку.

При собі мати паспорт та ідентифікаційний код.

Здійснилося! Тепер вони - магістри, причому, які закінчили не просто заклад вищої освіти, а Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка! Радіючи такій щасливій події, випускники в одночасно із сумом усвідомлювали, що роки навчання безповоротно минули - і це був найчудовіший час в їхньому житті.

 

Подробнее...

12 грудня відбувся семінар « Інтернаціоналізація бізнесу та торгівельні суперечки» в рамках реалізації проекту «Абетка експортера – 2018».

Метою заходу було:

◄ підвищення рівня обізнаності щодо правил та процедур виходу товарів на ринки держав світу;

◄ презентація успішних кейсів експорту товарів до Вірменії – країни – лідера за темпами росту експорту товарів Харківщини за підсумками 9 місяців 2018 року.

Учасники: представники бізнес-асоціацій, власники компаній експортерів, керівники підприємств, що зацікавлені в розширені ділового співробітництва, а також активна молодь Харківщини.

  

Подробнее...

6 грудня за участі заступника директора навчально-наукового інституту технічного сервісу Романченко В.М. були проведені профорієнтаційні заходи у Вовчанському технікумі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

У свою чергу професор кафедри технологічних систем ремонтного виробництва Тіхонов О.В. прочитав лекцію на тему: «Інноваційні технології у ремонтному виробництві».

На лекції були присутні студенти 4 курсу, викладачі технічних дисциплін та адміністрація технікуму в кількості 40 чоловік та 3 викладачів. 14 студентів технікуму виявили бажання поступити до університету.

4 грудня за підтримки голови Харківської районної державної адміністрації – Раїни Юрія Івановича, до речі випускника ХІМЕСГу, колишнього працівника кафедри ремонту машин, та при участі працівників ХНТУСГ у складі - доцента кафедри ТСРВ Мартиненка О.Д., представників приймальної комісії – замісника відповідального секретаря приймальної комісії – доцента Міленіна А.М., провідного фахівця доцента - Рідного Р.В. та доцента кафедри математики – Сичової Т.О. здійснили профорієнтаційні заходи у середніх закладах освіти Покотилівського усередка.

У роботі профорієнтаційного семінару взяли участь вчителі та майбутні випускники Покотилівського ліцею «Промінь», Покотилівської ЗОШ№ 2, Височанської ЗОШ, Бабаївської ЗОШ №1 та Зеленогайської ЗОШ.

У зустрічах взяли участь понад 110 учнів шкіл та 12 представників шкіл.

З вступним словом та привітанням виступив відповідальний за захід - доцент кафедри ТСРВ Мартиненко О.Д.

 

Подробнее...

6 грудня 2018 року в університеті відбувся конкурс Бізнес – планів серед студентів спеціальності 076 «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності». Свої розробки презентували студенти 1 та 3 курсів. Захід розпочався привітальними словами директора ННІ ТС Сайчука О.В., який наголосив на тому, що бізнес-планування є невід’ємною складовою сучасного економічного життя і побажав успіху конкурсантам.

 

Подробнее...

УВАГА!
06.12.2018 відбудеться Конкурс Студентських бізнес-проектів. Серед студентів І-ІІІ курсів спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"
Запрошуємо всіх бажаючих!
12:00 Ауд. 204Млк

15 листопада 2018 року представники приймальної комісії університету та професорсько-викладацький склад кафедри ТСТТ ННІ ТС відвідали окружний опорний заклад «Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області ім. Героя Радянського Союзу В.С.Колісника», на базі якого відбулася зустрічі з випускниками загальноосвітніх шкіл Борівського району.

Випускників шкіл було проінформовано з оновленими правилами «Вступної кампанії 2019» та про діяльність спілки земляцтва Борівського району ХНТУСГ, під час якої було відмічено кращих студентів університету.

 

Подробнее...

В межах програми  «Обираємо професію крок за кроком», що реалізується за підтримки  «Департаменту освіти Харківської міської ради» 20 листопада 2018 року було проведено захід «Професії майбутнього» в актовій залі ОКЗ «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА» у форматі профорієнтаційної зустрічі старшокурсників 139 школи Московського району та 145 і 175 шкіл Немишлянського району м. Харкова. На зустрічі були присутні 64 старшокласника та 3 викладачі шкіл.

 

Подробнее...

21 листопада на базі Печенізького ліцею ім. Г. Семирадського відбувся спільний профорієнтаційний захід, в якому взяли участь: завідувач кафедри технології матеріалів професор Тришевський О.І., доцент Калюжний О.Б., начальник маркетингового відділу доц. Рідний Р.В., доцент кафедри вищої математики Сичева Т.О., асистент кафедри фізики та теоретичної механіки Прихода М.О., та студентка 2 курсу ННІ переробних та харчових виробництв Слинько Н.В.

 

Подробнее...

ОГОЛОШЕННЯ

 

20-22 листопада 2018 року на базі Навчально-наукового інституту технічного сервісу Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка проводитиме свою роботу експертна комісія Міністерства освіти та науки України з акредитації освітньо-професійної програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти(відповідно до Наказу Міністерства освіти та науки України №1896-л від 09.11.2018 року).

 

Члени комісії:

Резнік Надія Петрівна – завідувач кафедри біржової діяльності і торгівлі Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктор економічних наук, професор, голова комісії;

Вагонова Олександра Григорівна – завідувач кафедри прикладної економіки та підприємництва Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», доктор економічних наук, професор.

13 листопада група викладачів кафедри ТСРВ Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка у складі: Бантковського В.А., Мартиненка О.Д. і Тіхонова О.В. здійснили профорієнтаційні заходи у середніх закладах освіти та коледжі Красноградського району. Робота проводилась в ЗОШ №1, НВК №3, Наталинський НВК та Піщанський НВК, де представники нашого університету зустрілись з керівниками навчальних закладів, вчителями та учнями 11 класів.

 

Подробнее...

8-10 листопада Навчально-науковий інститут технічного сервісу у складі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка презентував свої спеціальності та освітні програми на XIV Міжнародній виставці «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018».

 

Подробнее...

23 жовтня у Харкові у рамках Німецького тижня в Україні пройшов ІІІ-й Україно-Німецький форум «ВЕА: Біоенергетика, енергоефективність та агробізнес 2018». Цікавими темами для обговорення стали  питання застосування альтернативних джерел енергії, енергоефективності як вектору сталого розвитку агробізнесу та ролі громад у сфері енергетики та АПК.

 

Подробнее...

Студент ІІ курсу спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", Храмов Кирило зайняв 2 місце на конкурсі молодіжних есе. За керівництвом наукового Керівника Петренко Анни Віталіївни було підготовлено роботу, яка вразила жюрі своєю мотивацією та прагненням до змін.

 

Подробнее...

30 жовтня на базі Інституту тваринництва НААН відбулася XII Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених “Науковий прогрес в тваринництві та птахівництві”, присвячена 100-річчю з дня заснування Національної академії аграрних наук України.

 

Подробнее...

Яндекс.Метрика