Для самореалізації випускників шкіл співробітники кафедри «Технології матеріалів» в листопаді 2018 року провели професійну орієнтацію учнів 11 класів. Метою поведених заходів була допомога школярам обрати майбутню професію в залежності від їх здібностей, ознайомити учнів з інформацією про університет та напрямами підготовки фахівців.

13.11.2018 року ст. викладач Романюк Світлана Павлівна запросила вступників 11А та 11Б класів Комунального закладу "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів №11 Харківської міської ради Харківської області" пройти підготовку до ЗНО з української мови та літератури, математики, фізики, історії України в Освітньому центрі ХНТУСГ ім. П. Василенка.

    

16.11.2018 року ст. викладач Романюк Світлана Павлівна провела професiйну орiєнтацію учнів Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 72 Харківської міської ради Харківської області.

   

17.11.2018 року доцент Калюжний Олексій Борисович  запросив вступників 11А  Комунального закладу "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів №16 Харківської міської ради Харківської області" на день відкритих дверей ХНТУСГ.

 

В комп'ютерному класі школярі мали змогу оцінити свій рівень знань за допомогою системи дистанційного навчання. 8 чоловік виявили бажання пройти підготовку до ЗНО з української мови та літератури, математики, фізики, історії України в Освітньому центрі ХНТУСГ ім. П. Василенка.

 

21.11.2018 року на базі Печенізького ліцею ім. Г. Семирадського відбувся спільний профорієнтаційний захід в якому взяли участь завідувач кафедри технології матеріалів професор Тришевський О.І., доцент Калюжний О.Б., начальник маркетингового відділу доц. Рідний Р.В., доцент кафедри вищої математики Сичева Т.О., асистент кафедри фізики та теоретичної механіки Прихода М.О., та студентка 2 курсу ННІ Переробних та харчових виробництв Слинько Н.В.

На заході були присутні 29 учнів 11 класів Печенізького ліцею ім. Г. Семирадського та Артемівського НВК їх батьки та вчителі закладів освіти.

Були роздані рекламні матеріали та буклети, а також було показано відео презентація про навчання в Університеті та його навчально-наукових інститутах.

 

Зі вступним словом виступив професор Тришевський О.І. який розповів про Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка, а також про переваги навчання саме в нашому університеті. Доцент Рідний Р.В. надав інформацію про умови вступу до навчального закладу в 2019 році та розповів про типові помилки вступників 2018 року.

 

Стосовно підготовки до успішної здачі ЗНО та залучення учнів до підготовчого відділення ХНТУСГ імені Петра Василенка розповіла Сичева Т.О. В комп'ютерному класі школярі мали змогу оцінити свій рівень знань за допомогою системи дистанційного навчання. 20 чоловік виявили бажання пройти підготовчі курси за допомогою цієї системи.

Яндекс.Метрика