2 квітня представники  кафедри «Технологія матеріалів» доцент Калюжний О.Б. та старший викладач Лисенко С.В. у рамках профорієнтаційної роботи відвідали Харківський механічний технікум ім. О.Морозова. 

 

 

Відбулася зустріч з заступником директора по навчальній роботі Бєловою Тетяною Миколаївною. Вона коротко розповіла про діяльність закладу та про перелік професій, за якими готують учнів.

Під час спілкування з випускниками технікуму, доцент Калюжний О.Б. розповів про історію Університету, ознайомив з навчально-науковими інститутами Університету, спеціальностями, які студенти можуть отримати, навчаючись в тому  чи іншому інституті, перевагами навчання та студентським життям в ХНТУСГ. Старший викладач Лисенко С.В. надав інформацію про умови вступу до навчального закладу в 2019 році.

Були роздані рекламні матеріали та буклети, а також було показано відео презентація про навчання в Університеті та його навчально-наукових інститутах. Студенти технікуму були запрошені на відвідання Дня відкритих дверей, що відбудеться 13 квітня 2019 р. Представники кафедри відповіли на численні питання студентів, залишили контактні телефони для надання необхідних консультацій, у разі виникнення якихось питань щодо вступу до Університету.

Загальна кількість учнів, які брали участь у зустрічах – 46 осіб. Учні з цікавістю слухали інформацію про університет, спеціальності, студентське життя в ХНТУСГ.

За результатами проведеної профорієнтаційної роботи 18 випускників виявили бажання навчатись у ХНТУСГ.

  

Яндекс.Метрика