Команда регбі ТЕХ-АС

Практика за кордоном

  

СПИСКИ ГРУП


 
РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

         

 

Конкурс студентських наукових робіт 2019

Проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)»

Повідомляємо, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 18 вересня 2018 року № 1010 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році», та з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка призначено базовим навчальним закладом із проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)».

Оргкомітет конкурсу запрошує студентів взяти участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Галузеве машинобудування (машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)», якій включає наступні напрями досліджень:

- Інженерія поверхні.

- Технології проектування систем ремонтного виробництва.

- Виробнича логістика в експлуатації продукції машинобудування.

- Виробнича логістика в ремонті продукції машинобудування.

- Контроль якості та забезпечення надійності мобільних машин.

- Машини та обладнання деревооброблювальних підприємств.

- Машини та обладнання садово-паркових господарств.

- Машини та обладнання лісових господарств.

- Проектування об’єктів агробізнесу.

- Технічне оснащення об’єктів агробізнесу.

Для участі у ІІ турі Конкурсу, наукові роботи, оформлені згідно з Положенням про Конкурс, просимо направити до 10 лютого 2018 року (за поштовим штемпелем) на адресу університету:

 

Харківський національний технічний університет

сільського господарства імені Петра Василенка

Відповідальному секретарю конкурсної комісії

Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю

«Галузеве машинобудування

(машини аграрно-лісового та транспортного комплексів)»,

к.т.н., доценту Калініну Євгену Івановичу

вул. Алчевських 44, м. Харків, 61002

 

Звертаємо увагу, що наукові роботи студентів повинні бути оформлені відповідно до вимог Розділу ІІІ «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18 квітня 2017 року № 605 (Додатки 1, 2).

У разі виникнення запитань, просимо звертатися до:

Голова комісії:

(057)700-38-88 – Нанка Олександр Володимирович, академік Української національної академії наук екологічних технологій, ректор ХНТУСГ ім. П. Василенка

Заступник голови:

(057) 732-79-22 – Сайчук Олександр Васильович, к.т.н., доцент, директор навчально-наукового інституту технічного сервісу

Відповідальний секретар конкурсної комісії:

(066) 255-12-54 – Калінін Євген Іванович, к.т.н., доцент

e-mail: kalininhntusg@gmail.com

 

Інформаційні посилання: 

Наказ про проведення конкурсу студентських наукових робіт

Положення про всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Додаток 1. Вимоги до наукових робіт

Додаток 2. Відомості про автора та наукового керівника наукової роботи

  


ОСТАННІ НОВИНИ:

 

Відбувся гала-концерт конкурсу «Дебют першокурсника-2013»

 

7 листопада 2013 р. в корпусі університету по вул. Артема, 44 відбувся гала-концерт конкурсу-фестивалю «Дебют першокурсника-2013».

Вже дванадцятий рік поспіль конкурс-фестиваль «Дебют першокурсника-2013» надає унікальну можливість для наймолодшого покоління студентства університету проявити свої творчі здібності та підтвердити почесне звання студента ХНТУСГ. Першокурсники мають змогу спробувати свої сили в різних жанрах мистецтва: вокал, хореографія, КВК тощо. Але, окрім першокурсників, в конкурсі можуть брати участь студенти і всіх інших курсів, які виявили бажання займатися творчою діяльністю, адже для них «Дебют першокурсника» - вагомий старт у художній самодіяльності університету.

Як і завжди, конкурс відзначався неймовірною яскравістю, різножанровістю, майстерністю тощо. Щороку все більш талановиті та старанні студенти беруть участь в конкурсі, а для журі – більш складно визначити переможців конкурсу. До речі, цього року до складу журі університету увійшли: проректор з НПР, доц. Жила В.І., голова комітету у справах молоді і спорту, доц. Моісєєва Н.І., зав. кафедри культури, доц. Мазоренко М.О., асистент кафедри культури, художній керівник танцювального колективу ХНТУСГ, голова студентського комітету ХНТУСГ Скрипник Т.М. та голова журі, доц. кафедри культури, засновник конкурсу Кухаренко А.Л. Вибір переможців був нелегким, адже серед 28 конкурсних номерів необхідно було обрати саме ті, які за всіма аспектами вразили найбільше. Тому результати конкурсу такі: в номінації вокального жанру «Голос університету» перемогу здобула студентка ННІ БМ Теличко Анастасія, в номінації танцювального жанру «Терпсихора» - молодший склад театру-танцю «Аеро» (ННІ БМ), в номінації «Браво» - , в номінації симпатій кафедри культури «Відкриття року» - , в номінації «Студентська симпатія» - . Перемогу в конкурсі-фестивалі «Дебют першокурсника-2013» та головну нагороду – Гран-прі – здобув бітбоксер, студент ННІ ЕКТ

Ми щиро бажаємо нашим молодим зіркам подальших злетів, успіхів у навчанні та нових творчих здобутків!

Ректорат,

профспілковий комітет,

комітет у справах молоді і спорту,

кафедра культури,

студентський комітет

 

    

    

 

 

 

  

Яндекс.Метрика